bg_image
Hakkımızda

Arle Mühendislik

Oluşturduğu güçlü stok yapısı hızla sevkiyat sistemi ile ulusal ve uluslararası pazarlarda söz sahibi olmuştur. Sektöründe uzun yıllar çalışmış, deneyimli kadrosu, tecrübeli satış ve teknik ekibi ile tüm türkiye'de yüzlerce bayiye hizmet vermektedir.

Türk Mühendislerinin sürdürülebilir ar-ge çalışmaları ile sürekli yenilenen teknolojinin takibini sağlayarak redwhite markası adı altında Dünya çapındaki memnun müşteri portföyümüze satış – maliyet parametreleri ile direkt etki etmekteyiz. Ülkemizdeki imalat sahalarımızdaki her türlü mimari projelere özel üretimlerimiz, deneyimli teknik ekibimiz, kalite belgelerimiz ve dünya standartlarına eş değer ürün performansı ile Avrupa pazarlarında da tercih edilen bir marka olduk.

Şirketimiz
image

Değerlerimiz

Amacımız Avrupanın ve de Dünyanın otomatik kapı sektöründe ülkemize bağımlılığını artırmaktır.

Misyonumuz

ARGE bölümümüzde dört yıllık çalışmamız neticesinde ürünlerimizi sorunsuz bir şekilde oluşturduk dört yıldır yurt dışı ve yurt içinde satışını gerçekleştirmekteyiz. Ülkemizin genel olarak otomatik kapı sektöründe uluslararası rekabetteki yeri almasına öncülük etmek, sanayinin gelişmesine katkıda bulunarak üretim artışını sağlamaktır. “Güçlü markaları ile hızlı büyüyen ve yenilikçi çözümler sunan global bir otomatik kapı şirketi olmaktır.”

image

Vizyonumuz

Vizyonumuz çerçevesinde Türkiye başta olmak üzere, üretim yaptığı tüm coğrafyalarda sürekli yenilemekte ve geliştirmekte olduğu ürünlerinde güçlü üretim altyapısı ve genişleyen ürün gamı ile iddiasını sürdürmektedir.

Arle Mühendislik

Tarihsel Süreç

Şirket Kuruluşu

Tecrübemizi Arle Mühendislik Çatısında Birleştirdik

2011
img

CE Uygunluk Belgesi Aldık

Avrupa Standartlarında Hizmet Belgesini Aldık

2014
img

RedWhite Markası Tescil Edildi

RedWhite Ürünleri ile Firmamıza Güç Kattık

2016
img

TSE Belgesi Aldık

Firmamız 2019 Tarihinde TSE Belgesi Almıştır

2019
img

Web Sitemiz Yenilendi

2023 Standartlarında yeni web sitemiz yayınlandı

2023
img
google-site-verification=lmP7VH7U3WQAdEEKceA74zMklqkcFcmYmTPWYbNvJs8