whatsapp

Hakkımızda

Hakkımızda

Oluşturduğu güçlü stok yapısı hızla sevkiyat sistemi ile ulusal ve uluslararası pazarlarda söz sahibi olmuştur. Sektöründe uzun yıllar çalışmış, deneyimli kadrosu, tecrübeli satış ve teknik ekibi ile tüm türkiye'de yüzlerce bayiye hizmet vermektedir.
Türk Mühendislerinin sürdürülebilir ar-ge çalışmaları ile sürekli yenilenen teknolojinin takibini sağlayarak redwhite markası adı altında Dünya çapındaki memnun müşteri portföyümüze satış – maliyet parametreleri ile direkt etki etmekteyiz. Ülkemizdeki imalat sahalarımızdaki her türlü mimari projelere özel üretimlerimiz, deneyimli teknik ekibimiz, kalite belgelerimiz ve dünya standartlarına eş değer ürün performansı ile Avrupa pazarlarında da tercih edilen bir marka olduk.

Şirket Tarihi

ARGE bölümümüzde dört yıllık çalışmamız neticesinde ürünlerimizi sorunsuz bir şekilde oluşturduk dört yıldır yurt dışı ve yurt içinde satışını gerçekleştirmekteyiz. Ülkemizin genel olarak otomatik kapı sektöründe uluslararası rekabetteki yeri almasına öncülük etmek, sanayinin gelişmesine katkıda bulunarak üretim artışını sağlamak.
Amacımız Avrupanın ve de Dünyanın otomatik kapı sektöründe ülkemize bağımlılığını artırmaktır. “Güçlü markaları ile hızlı büyüyen ve yenilikçi çözümler sunan global bir otomatik kapı şirketi olma” vizyonu çerçevesinde Türkiye başta olmak üzere, üretim yaptığı tüm coğrafyalarda sürekli yenilemekte ve geliştirmekte olduğu ürünlerinde güçlü üretim altyapısı ve genişleyen ürün gamı ile iddiasını sürdürmektedir.

  • Özel
    Ekip
  • En İyi
    Mühendisler
  • Sürekli
    Servis